Menukaart
Beoordelingen
Contact
colofon
AZIATISCH RESTAURANT LENT PLAZA
Menu's
Tegen verspilling
Sushi box
Poke bowls
Maki 6st.
Uramaki 4st.
Nigiri 2st.
Temaki
Gunkan 2st.
Sashimi
Crispy rolls
Gegrilde gerechten
Gebakken en gefrituurde gerechten
Rijst en noedel gerechten
Wok
Nasi gerechten
Bami gerechten
Combinatie gerechten
Mihoen gerechten
Eierengerechten
Groentegerechten
Keuze menu
Varkensvlees gerechten
Kip gerechten
Ossenhaas gerechten
Garnalen gerechten
Specialiteiten
Indische gerechten
Familie menu
Bijgerechten
Extra's
Dranken
Menu's
100g Teppanyaki-menu B
Chicken teriyaki, witte rijst, edamame, zoetzure komkommer salade, 3 stuks chicken gyoza en 4 spring rolls
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
100f Teppanyaki-menu A
Chicken teriyaki, beef teriyaki, zoetzure komkommer salade, rijst, mini loempia en 4 stuks California roll
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tegen verspilling
Geen wasabi
€ 0,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Geen eetstokjes
€ 0,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Geen soja
€ 0,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi box
Family box, 67 stuks
8 California, 8 ebi tempura, 8 surf & turf roll, 8 avocado tuna, 4 sake nigiri, 4 tuna nigiri, 3 ebi nigiri, 6 kappa maki, 6 sake maki, 6 avocado en 6 tuna maki
€ 64,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veggie box 1, 20 stuks
6 avocado maki, 6 kappa maki en 8 crispy mayo uramaki
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veggie box 2, 46 stuks
6 avocado maki, 6 kappa maki, 6 vegan chicken maki, 8 crispy mayo, 8 vegan chicken roll, 8 sweet potato roll, 2 tofu nigiri, 2 vegan chicken nigiri
€ 38,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veggie box, 8 stuks
2 avocado nigiri, 2 vegan salmon nigiri, 2 vegan tofu nigiri en 2 inari nigiri
€ 13,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Special box, 73 stuks
6 kappa maki, 6 tuna maki, 6 sake maki, 6 avocado maki, 6 oshiko maki, 3 calicado uramaki, 8 ebi tempura uramaki, 8 avocado sake uramaki, 8 chicken uramaki, 8 California uramaki en 8 salmon cream cheese uramaki
€ 57,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi box 4, 36 stuks
6 kappa maki, 6 sake maki, 8 ebi tempura, 8 California roll en 8 avocado sake
€ 31,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sapporo sake box
+18
6 Sake nigiri, 6 zalm sashimi, 6 sake maki, 8 avocado sake (gebakken zalm), 8 sakani uramaki zalm en avocado met soft shell van kani
€ 40,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi box 2, 18 stuks
2 sake nigiri, 2 tuna nigiri, 4 sake avocado, 4 California, 3 sake maki en 3 kappa maki
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri box, 8 stuks
4 nigiri sake en 4 nigiri tuna
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi box 3, 40 stuks
2 sake nigiri, 2 tuna nigiri, 8 chicken maki, surf & turf roll, 8 avocado sake, 6 kappa maki en 6 sake maki
€ 40,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sushi box 1, 20 stuks
4 California, 4 avocado tuna, 6 sake maki en 6 kappa maki
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Box van de maand
- Ebi tempura, 8 stuks - California, 8 stuks - Kappa maki, 6 stuks - Sake maki, 6 stuks - Tuna nigiri, 2 stuks - Sake nigiri, 2 stuks - Ebi nigiri, 2 stuks - Tobiko gunkan, 2 stuks
€ 38,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Maki mix, 24 stuks
6 sake maki, 6 avocado maki, 6 kappa maki en 6 tuna maki
€ 13,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri mix, 10 stuks
3 sake nigiri, 3 tuna nigiri, 2 ebi nigiri en 2 tamago nigiri
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Uramaki box, 16 stuks
4 California, 4 ebi tempura, 4 spicy sake, 4 avocado tuna salad
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poke bowls
Poke bowl ebi
Gefrituurde ebi, komkommer, sojabonen, avocado, zeewier, mais, tamago, tomaat, Japanse mayonaise, unagi saus en spicy mayonaise
€ 13,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poke bowl crispy chicken
Krokante kip, komkommer, sojabonen, avocado, zeewier, mais, tamago, tomaat, Japanse mayonaise, unagi saus en spicy mayonaise
€ 13,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Signature mix bowl
Ebi, crispy chicken, kani, mais, tamago, sojabonen, komkommer, zeewier en avocado
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poke bowl beef
Licht geflambeerde ossenhaas met tataki dressing, Komkommer, sojabonen, avocado, zeewier, mais, tamago, tomaat, japanse mayo, unagi saus, spicy mayo,
€ 14,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poke bowl veggie
Vegan beef en surimi, mais, sojabonen, komkommer, zeewier, tamago en avocado, japanse mayo, unagi saus en spicy mayonaise
€ 13,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poke bowl tuna
Tonijn, komkommer, sojabonen, avocado, zeewier, mais, tamago, tomaat, Japanse mayonaise, unagi saus, spicy mayonaise en tobiko
€ 13,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Poke bowl salmon
Zalm, komkommer, sojabonen, avocado, zeewier, mais, tamago, tomaat, Japanse mayonaise, unagi saus, spicy mayonaise en tobiko
€ 13,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Maki 6st.
6 stuks
Tuna maki
Tonijn
€ 4,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sake maki
Zalm
€ 4,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kappa maki
Komkommer
€ 3,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kani maki
Krab
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Avocado maki
Avocado
€ 3,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Uramaki 4st.
Seared salmon cheese uramaki
Geflambeerde zalm met kaas, avocado, komkommer, roomkaas, sesam, Japanse mayonaise en unagi saus
€ 7,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Calicado uramaki
2 stuks. Krab extra avocado, komkommer en mayonaise
€ 4,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ebi carpaccio uramaki
Carpaccio softshell, ebi, komkommer, truffel mayonaise en kataifi
€ 7,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tuna avocado
Tonijn salade, avocado en groene tobiko
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Seared unagi roll
4 Stuks. Geflambeerde unagi softshell, krab, komkommer, avocado, sesam en unagisaus
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy mayo
Gefrituurde tempura vlokken, avocado, gesneden peterselie en Japanse mayonaise
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soft shell sake roll
Zalm softshell, komkommer, avocado en roomkaas
€ 7,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Volcano roll
Geflambeerde zalm, roomkaas, avocado, komkommer, kataifi, unagi saus en spicy mayo
€ 7,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spicy tuna uramaki
Verse tonijn, avocado, chili peper en pittige mayonaise
€ 5,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ebi tempura uramaki
Gefrituurde ebi, komkommer, rode tobiko, Japanse mayonaise en unagi saus
€ 5,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken uramaki
Gefrituurde kip, komkommer, sesam en pittige mayonaise
€ 5,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Surf & turf roll
Licht geflambeerde ossenhaas met krab, asperges, komkommer, tataki dressing, gebakken uitjes en bieslook
€ 7,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dragon roll uramaki
Avocado softshell, ebi, komkommer, Japanse mayonaise, unagi saus, sesam en tobiko
€ 7,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
California uramaki
Krab, avocado, komkommer, tobiko en mayonaise
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rainbow uramaki
Krab, zalm, tonijn, avocado, komkommer, spicy mayonaise, unagi saus en viskuit
€ 6,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Avocado sake uramaki
Zalmmousse met avocado, sesam en spicy mayonaise
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nigiri 2st.
2 stuks
Unagi nigiri
Paling
€ 4,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Seared sake nigiri
Geflambeerde zalm en kaas
€ 4,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tofu nigiri
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Beef nigiri
Licht geflambeerde ossenhaas met tataki dressing
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Avocado nigiri
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kani nigiri
Krab
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tuna nigiri
Tonijn
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tamago nigiri
Japanse omelet
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sake nigiri
Zalm
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ebi nigiri
Garnaal
€ 3,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Temaki
Tuna temaki
Tonijn
€ 4,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy chicken temaki
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tamago temaki
Japanse omelet
€ 3,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sake temaki
Zalm
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kani temaki
Krab
€ 3,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gunkan 2st.
Avocado gunkan
Avocado
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tobiko gunkan
Zalm, Japanse mayo, visei
€ 4,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kataifi gunkan
Zalm, Japanse mayo, kataifi
€ 4,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wakame gunkan
Zeewier
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sake gunkan
Zalm
€ 4,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salmon roe gunkan
Visei
€ 4,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sashimi
Zalm sashimi
5 stuks
€ 7,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Duo sashimi
Zalm en tonijn
€ 11,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tonijn sashimi
5 stuks
€ 8,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Crispy rolls
Crispy roll chicken
Gefrituurde crispy chicken roll. 5 stuks
€ 7,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gegrilde gerechten
A2 Lamskoteletten
Lamskotelet, 3 stuks, word geserveerd met witte rijst
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
A3 Usuyaki cheese
Kaas beef rolls
€ 9,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
A6 Gyoza kip
Kip dumplings, 5 stuks
€ 6,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
A17 Garnalenspies
Garnalenspies, 4 stuks
€ 11,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
A1 Lamsspies
4 stuks
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
A12 Beefspies
Beef spies, 4 stuks
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
A5 Yakitori
Kipspies, 4 stuks
€ 8,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
A14 Zalm teriyaki
Gegrilde zalm, 3 stuks, word geserveerd met witte rijst
€ 13,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
A16 Shrimp teppanyaki
Garnalen teppanyaki word geserveerd met witte rijst
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
A11a Champignons teriyaki
Champignon teriyaki word geserveerd met witte rijst
€ 8,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
A4 Kip teriyaki
Kip teriyaki word geserveerd met witte rijst
€ 13,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
A11 Beef teppanyaki
Beef teppanyaki word geserveerd met witte rijst
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gebakken en gefrituurde gerechten
10 Gebakken bananen
Gefrituurde banaan, 6 stuks
€ 6,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Friet
€ 2,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Potato fritters
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
8 Kerriedriehoekjes
8 stuks
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried sweet potato
Gefrituurde zoete aardappel
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fried squid
Gefrituurde inktvisringen, 5 stuks
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kipnuggets
6 stuks
€ 4,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
6 Mini loempia's
Mini loempia's, 10 stuks
€ 6,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chicken wings
Kippenvleugels, 6 stuks
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Rijst en noedel gerechten
13 Pindasaus
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
17 Kippensoep
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
16 Tomatensoep
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wok
A9 Thaise beef
Gewokte ossenhaas puntjes met Thaise pikante saus en groenten
€ 14,90
incl. statiegeld (€ 0,00)
A20 Black pepper beef
Gegrilde ossenhaas met zwarte pepersaus
€ 13,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
A10 Koreaanse kip
Gewokte kip in pikante saus Korean style
€ 13,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
A18 Courgette teriyaki
Gegrilde courgette in teriyaki saus word geserveerd met witte rijst
€ 7,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Nasi gerechten
21 Nasi goreng
Met spiegelei en ham
€ 8,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
24 Nasi Lent Plaza
Babi pangang, foe yong hai, 2 saté, ajam pangang, daging smoor en 4 koe loe yuk, met een grote bak nasi
€ 27,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
22 Nasi met saté
3 stokjes
€ 15,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
20 Kleine nasi
3/4 bakje
€ 6,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
20v Vegetarische nasi
Vegetarische nasi met ei en groente
€ 8,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bami gerechten
22b Bami met saté
3 stokjes
€ 15,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
24b Bami Lent Plaza
Babi pangang, foe yong hai, 2 saté, ajam pangang, daging smoor en 4 koe loe yuk, met een grote bak bami
€ 27,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
23b Bami speciaal
Met ajam pangang en 2 stokjes saté
€ 16,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
20b Kleine bami
3/4 bakje
€ 6,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
21b Bami goreng
Met spiegelei en ham
€ 8,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
21v Vegetarische bami
Vegetarische bami met ei en groente
€ 8,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Combinatie gerechten
26 Tjap you fang of ming
Babi pangang, 2 stokjes saté en tjap tjoy
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
28 Hong you fang of ming
Babi pangang, 2 stokjes saté en rundvlees
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
27 Koe you fang of ming
Babi pangang, 2 stokjes saté en koe loe yuk
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
25 Foe you fang of ming
Babi pangang, 2 stokjes saté en foe yong hai
€ 21,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mihoen gerechten
31 Mihoen met garnalen
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
33 Mihoen Lent Plaza
Babi pangang, foe yong hai, 2 saté, ajam pangang, daging smoor en 4 koe loe yuk, met een grote bak mihoen
€ 29,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
32 Mihoen Singapore
€ 19,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
30 Mihoen met ossenhaas
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
29 Mihoen met kip
€ 18,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Eierengerechten
35 Foe yong hai met garnalen
€ 19,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
34 Foe yong hai met kipfilet
€ 15,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Groentegerechten
39 Tjap tjoy met ossenhaas
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
40 Tjap tjoy met garnalen
€ 19,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
38 Tjap tjoy met kip
€ 15,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
37 Tjap tjoy vegetarisch
Diverse mix van roerbak groente
€ 13,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
Keuze menu
42 Keuzemenu
2 gerechten naar keuze inclusief een grote portie nasi, bami of rijst
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Varkensvlees gerechten
48 Cha sieuw
Zacht geroosterd varkenvlees
€ 19,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
47 Babi spek
Geroosterd speenvarkenvlees
€ 19,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Varkensvlees met zwarte bonensaus
€ 14,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
49 Koe loe yuk (16 st.)
Gefrituurde balletjes, zoetzure saus apart
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
44 Babi pangang
€ 18,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
45 Babi ketjap
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
43 Babi pangang klein
€ 12,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip gerechten
57 Kipfilet in zwarte bonensaus
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
59 Kipfilet met ananas
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
58 Kipfilet in kerriesaus
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
55 Kipfilet met champignons
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
56 Kipfilet in ketjapsaus
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
54 Ajam pangang
€ 17,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ossenhaas gerechten
62 Ossenhaas in pikante saus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
64 Ossenhaas in oestersaus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
63 Ossenhaas met champignons
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ossehaas met kerriesaus
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
60 Ossenhaas in zwarte bonensaus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Garnalen gerechten
67 Garnalen in kerriesaus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
69 Garnalen in zoetzure saus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
68 Garnalen met champignons
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
65 Gefrituurde garnalen met chilisaus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
66 Garnalen in zwarte bonensaus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
15 Gefrituurde garnalen
€ 8,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Specialiteiten
75 Sang sing
Garnalen, ossenhaas, kip en groenten
€ 24,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
77 Kip droge kruiden en pepers
Met droge kruiden en pepers
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
78 Pekingeend
Met pikante saus
€ 22,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
72 Ossenhaas in gon bao saus
Met cashewnoten
€ 23,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
73 Garnalen in gon bao saus
Met cashewnoten
€ 23,10
incl. statiegeld (€ 0,00)
70 Kip gon bao
Kipfilet in pittige gon bao saus met cashewnoten
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
Indische gerechten
81 Nasi rames speciaal
Ajam pangang, 2 saté en daging smoor
€ 18,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
82 Daging smoor
€ 18,70
incl. statiegeld (€ 0,00)
81b Bami rames speciaal
Ajam pangang, 2 saté en daging smoor
€ 18,20
incl. statiegeld (€ 0,00)
80b Bami rames
Rundvlees en 2 saté
€ 14,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
80 Nasi rames
Rundvlees en 2 saté
€ 14,30
incl. statiegeld (€ 0,00)
Familie menu
96 Familiemenu
Babi pangang, foe yong hai, kipfilet met zoetzure saus, 2 stokjes sate, 6 stukjes mini loempia's, inclusief een grote portie nasi bami of rijst
€ 30,80
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bijgerechten
Peking eend salade
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kimchi
Koreaanse pikante koolsalade
€ 5,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Carpaccio ossenhaas
€ 6,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
A8 Edamame
€ 6,60
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sake salade
Zalm
€ 9,40
incl. statiegeld (€ 0,00)
Veggie salade
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Zoetzure salade
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Wakame salade
Zeewiersalade
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra's
Wasabi
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gember
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Soja saus
€ 0,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dranken
Fernandes Green Punch Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET VRUCHTENSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Fernandes Super Pineapple Sparkling Lemonade 330 ml
FRISDRANK MET ANANASSMAAK, SUIKER EN ZOETSTOFFEN.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Lipton Ice Tea Sparkling 330ml
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Red Bull Energy Drink 250ml
€ 3,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 15,60/l, 0,25l
Lipton Ice Tea Green 330ml
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Coca-Cola light 330ml
€ 3,05
incl. statiegeld (€ 0,15)
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 2,90
incl. statiegeld (€ 0,00), € 8,79/l, 0,33l
Coca-Cola Original Taste 500 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 6,00/l, 0,5l
Jouw bestelling
€ 0,00
0
Jouw bestelling